Ubytování


Ceny, platební podmínky pro rok 2024:
Celkem je chata určena pro 10 osob + dítě v postýlce. Při objednávce uvádějte počet osob v členění na dospělé a děti. Chata se pronajímá pouze jako celek, bez ohledu na skutečně obsazená lůžka. V hlavní sezóně pronajímáme na celý týden (léto 15.června - 15.září, zima leden - březen). Mimo sezónu je možnost kratších pobytů - min. 4 noci. Týden se počítá od soboty od 15:00 hod. do soboty do 9:30 hod. Možnost půjčení dětské postýlky.

* Ceny jsou uvedeny v Kč za celý objekt!

Termín:

Cena

Léto (hlavní sezóna 15.červen - 15. září)

21.000,- Kč za týden

Zima (hlavní sezóna leden - březen)

19.500,- Kč za týden

Týdenní mimosezónní pobyt

17.500,- Kč za týden

Vánoce, Silvestr, Velikonoce (min. 4 noci)

4.000,- Kč za noc

Možnost kratších pobytů mimo sezónu (min. 4 noci)

3.300,- Kč za noc

Záloha:
30% z ceny pobytu v termínu po dohodě s majiteli. Zálohu zaplatit do 21 dnů od objednání pobytu, bez zaplacení zálohy nebude pobyt rezervován !!!

Další ceny:

  • Poplatek pro obec činí 10,- Kč za dospělou osobu na noc.
  • Poplatek za psa činí 500,- Kč za týden.
  • V ceně je zahrnuta spotřeba elektřiny v chatě a vyhřátí bazénu v hlavní letní sezoně, spotřeba vody, odpady, Wifi.
  • Na konci pobytu se platí elektřina za saunu a vytápění v topné sezoně (samostatné elektroměry).
  • Povlečení poskytujeme.
  • Možnost zajistit pivo z pivovaru Hanušovice.
Při odjezdu zákazník provede základní úklid (vysát, vysvléct povlečení, vynést odpadky).

Vybavenost chaty:
V objektu jsou 2 dvojlůžkové a 2 třílůžkové ložnice, 2 koupelny se sprchovým koutem a koupelna s výřivou vanou a pračkou (1 ručník a 3 ks toaletního papíru v každé z koupelen, prací prášek neposkytujeme), obývací místnost s kuchyňským koutem (lednice, MW trouba, sporák, myčka nádobí se 7 ks tablet, varná konvice, pákový kávovar na mletou kávu, topinkovač) a jídelnou, společenská krbová místnost, uzavřená krytá terasa s vyhřívaným bazénem (v letních měsících) a saunou. V objektu je možnost připojení k internetu (pevné i WiFi). K chatě přiléhá venkovní terasa s posezením, grilem, ohništěm, venkovní sprchou, dětským hřištěm s pískovištěm, houpačkami, průlezkami atd. V celém objektu je zakázáno kouřit.
Nutno podotknout, že z chaty i terasy je nádherný výhled na panorama Hrubého Jeseníku, s dominantou Pradědu. Chata je umístěna v klidné části osady, ze strany bazénu, terasy a hřiště je zaručen klid a soukromí.

Příjezd:
Rekreační objekt se nachází v obci Vysoká, vzdálené 8 km od města Hanušovic na straně jedné a 15 km od Králik na straně druhé. Parkování přímo u chaty zajištěno. Konkrétní znázornění příjezdové cesty i umístění chaty najdete na stránce v sekci Mapy.

Obec Vysoká - typicky horská ves připomínaná již roku 1325, později zpustla. Roku 1563 znovu obnovena, ovšem pod novým názvem Nová Ves, který byl roku 1952 změněn na dnešní Vysoká. Ten je odvozen od zeměpisné polohy, jehož střední nadmořská výška je 704 m. n. m. Roku 1763 se zde narodil otec hudebního skladatele Franze Schuberta. Skladatelův děd hájil v polovině 18. století zdejší sedláky proti kolštejnské vrchnosti a zasloužil se o vybudování zdejší kaple a barokního sousoší "Kristus na Olivetské hoře". Památkově chráněnou stavbou ve Vysoké je zděná kaple Nejsvětější Trojice s půlkruhovým závěrem a polygonální věží nad hřebenem střechy. U lesní cesty do Vysokých Žibřidovic jsou dále chráněna boží muka jako doklad drobné rustikální stavby z první poloviny 19. století. Více informací naleznete na stránkách obce Malá Morava, a to www.obecmalamorava.cz.

Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte Kliknutím zvětšíte